English Русский Polski

background-image

Prawa autorskie

Animacje

Animacje zamieszczone na stronie mogą być rozpowrzechniane wyłącznie zgodnie z licencją "Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska". Pełną treść licencji można przeczytać na stronie creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.5/pl

Każde publiczne odtworzenie animacji powinno zawierać ostatnie kilka sekund, czyli logo "synestezja.pl". Zabrania się publikowania animacji w wersji w jakikolwiek sposób zmodyfikowanej, a w szczególności pozbawionej - końcowego ekranu z logo. Zamieszczanie na innych stronach internetowych jest dozwolone wyłącznie przy umieszczeniu odnośnika do strony "synestezja.pl" na każdej ze stron w której została opublikowana animacjia.

Teoria - przemyślenia

Wszyskie myśli, teksty zawarte na stronie są chronione polskim prawem autorskim. W szczególności zabrania się zamieszczania całości lub fragmentów na innych stronach internetowych. Dozwolone jest wyłącznie drukowanie na własny użytek. Każdy sposób publikacji wymaga zgody autora.

Strona internetowa

Wszyskie elementy graficzne strony internetowej, kod HTML jest chroniny polskim prawem autorskim. Wszelkie kopiowanie elementów tej strony na jakikolwiek użytek jest zabronione.

background-image
© Janek Domański - 2023